Wiki

Minecraft 1.21.1 · NeoForge · Epic Fight

·
Polski
TablicaQi i kultywacjaKrólestwa i etapy
Przełom etapu

Przełom etapu

Królestwa i etapy

Qi

Dziewięć królestw po cztery etapy. Etapy przebijają się same.

Każda sfera ma cztery stopnie: Early, Middle, Late, Peak. Gdy twoje Qi Max osiągnie próg następnego stopnia, przełamujesz się automatycznie: spirala, dzwon i komunikat.

Na Peak twoje Qi Max zatrzymuje się na progu następnej sfery: stoisz u jej bramy. Przekroczenie jej wymaga próby Heart Demon.

SferaMiddleLatePeakNastępna sfera
1. Qi Sensing100150200250
2. Qi Guiding300400500650
3. Qi Condensation7508751,0001,250
4. Qi Liquidation1,5001,7502,0002,500
5. Qi Crystallization3,0003,5004,0005,000
6. Foundation Establishment6,0007,0008,00010,000
7. Core Formation12,00014,00016,00020,000
8. Nascent Soul25,00030,00035,00045,000
9. Void Enlightenment60,00075,00090,000koniec

Qi Max potrzebne do osiągnięcia każdego stopnia.

Ile to trwa

Twój własny wysiłek (medytacja i iskry, techniki, zabójstwa) liczy się bardziej w pierwszych sferach. Łapiąc iskry, dojdziesz do Qi Guiding w około 30 minut, do Qi Condensation w 2 godziny, do Qi Liquidation w 5, do Qi Crystallization w 9, a do Foundation Establishment w 15. Pigułki, misje i bossowie nie są przyspieszone.

← Powrót do tablicy